ANMED

Zamów receptę

WAŻNE INFORMACJE!

Zamawianie recept bez wizyty u lekarza

Nowelizacja przepisów prawa daje obecnie możliwość wystawienia recept na leki stosowane w chorobach przewlekłych bez konieczności przeprowadzenia każdorazowo badania Pacjenta.

Oznacza to, że w przypadku niektórych chorób Pacjenci będą mogli otrzymać recepty na swoje leki bez konieczności odwiedzania lekarza (w okresie pomiędzy zaplanowanymi wizytami kontrolnymi).

Zmiana przepisów nie oznacza, że będzie można złożyć zamówienie na dowolne leki.

Aby uniknąć nieporozumień, prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi zasadami składania zamówień na leki.

  1. Zamawianie recept za pomocą poniższego formularza dotyczy tylko pacjentów przychodni ANMED.
  2. Bez kontaktu z lekarzem można otrzymać recepty na leki stosowane w chorobach przewlekłych – o ile w dokumentacji Pacjenta znajduje się informacja na ten temat.
  3. Bez kontaktu z lekarzem nie można otrzymać recepty na leki uspokajające, nasenne, przeciwbólowe, antybiotyki.
  4. Jeśli leki z powyższych grup stosowane są przewlekle, wymagana jest informacja w dokumentacji pacjenta.
  5. Leki mogą zostać wypisane wyłącznie osobom ubezpieczonym, w oparciu o weryfikację w systemie EWUŚ.
  6.  Zamówienia na skierowania, wnioski, zaświadczenia, itp. nie są przyjmowane za pomocą poniższego formularza. Skontaktuj się z recepcją w celu załatwienia sprawy (KLIKNIJ).
  7. W razie jakichkolwiek wątpliwości lekarz ma prawo odmówić realizacji całości lub części zamówienia. W takich sytuacjach wymagany jest kontakt osobisty (wizyta u lekarza).

Bezpieczne połączenie. Twoje połączenie internetowe z tą stroną jest szyfrowane. Wszystkie informacje przesyłane za pośrednictwem tego formularza są zaszyfrowane przy użyciu protokołu SSL z kluczem szyfrującym. Formularz zamówienia wysyła dane w postaci zaszyfrowanej bezpośrednio do systemu przychodni. Dane nie są przechowywane w bazie danych strony internetowej.

Administratorem danych jest Przychodnia Rodzinna ANMED, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, ul. Targowa 28. Podanie danych w celu zamówienia i realizacji recepty jest obowiązkowe, co wynika z ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych podane są w Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej i w siedzibie Administratora.