You are currently viewing Wybieramy pracowników roku ochrony zdrowia

Wybieramy pracowników roku ochrony zdrowia

Po przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa, wraca prestiżowy Plebiscyt Medyczny Hipokrates, którego patronem jest Narodowy Fundusz Zdrowia. W ramach plebiscytu wybierani są pracownicy roku ochrony zdrowia w kilku kategoriach, takich jak: lekarz rodzinny i POZ roku, pediatra roku, pielęgniarka roku czy przychodnia/gabinet roku. Kandydatów do nagród nominują, a następnie głosują na nich, ich pacjenci – osoby, bez których przecież dane placówki i ich pracownicy nie mogłyby istnieć. Tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a na końcu w ogólnopolskim finale, który odbędzie się 2 grudnia w Warszawie.

Miło nam poinformować, że również nasza przychodnia, a także nasi lekarze, pielęgniarki i położne, zostali nominowani w plebiscycie! Dziękujemy pacjentom za takie zaufanie, które jest zwieńczeniem często trudnej i wymagającej pracy. Już same nominacje, które są tak naprawdę tylko jednym z etapów plebiscytu, dają nam motywację do dalszej pracy i są niemałym wyróżnieniem!

Wszystkich chętnych pacjentów i sympatyków Anmedu, zapraszamy w związku z tym do oddawania głosów w plebiscycie, zarówno na naszą placówkę, jak i na naszych pracowników w Brodnicy oraz w Nowym Mieście Lubawskim.

Zagłosować, a także zaczerpnąć więcej informacji o plebiscycie, można pod poniższymi linkami:

GAZETA OLSZTYŃSKA (Kliknij!)

GAZETA POMORSKA (Kliknij!)

Dziękujemy!