You are currently viewing Rehabilitacja w Centrum Medycznym ANMED

Rehabilitacja w Centrum Medycznym ANMED

W Centrum Medycznym ANMED skorzystać można z usług kilku poradni specjalistycznych. Jedną z nich jest gabinet rehabilitacji Macieja Lewandowskiego, który wraz z zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów, pomaga pacjentom w wielu dolegliwościach bólowych.

Maciej Lewandowski jest magistrem fizjoterapii, absolwentem Collegium Medicum w Bydgoszczy. Specjalizuje się w terapii pacjentów borykających się z problemami neurologicznymi. Jest dyplomowanym terapeutą wiodących metod neurofizjologicznych takich jak PNF oraz IBITA Bobath. Pracuje głównie z pacjentami po udarach, uszkodzeniach czaszkowo-mózgowych, uszkodzeniach rdzenia kręgowego, neuropatiach czy porażeniach nerwów obwodowych. Do każdego pacjenta stara podchodzić się indywidualnie, prowadząc terapię w sposób ciekawy, a czasem wręcz niekonwencjonalny. Pracując z pacjentem kładzie szczególny nacisk na jego funkcjonalność, aktywności dnia codziennego i reedukację chodu. Co ciekawe, w terapii wykorzystuje zjawisko neuroplastyczności, czyli zdolności mózgu do odzyskiwania utraconych funkcji.

W swoim gabinecie współpracuje między innymi z Moniką Piecyk, która jest magistrem fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz certyfikowaną absolwentką technikum masażu. Specjalizuje się głównie w profilaktyce i leczeniu dolegliwości bólowych narządów ruchu, a w swoim warsztacie pracy korzysta między innymi z technik terapii manualnej według koncepcji FRSc-Składowskiego. W pracy kluczowa jest dla niej empatia, zaangażowanie oraz mobilizacja pacjenta w realizacji zamierzonych celów.

Maciej Lewandowski wraz z zespołem, oferują takie usługi jak:

• terapię neurologiczną,
• terapię pourazową i pooperacyjną,
• terapię bólu,
• masaże,
• terapię z dojazdem do pacjenta.

Na wizytę można zarejestrować się telefonicznie, pod numerem telefonu: 887 778 022, a także niebawem, poprzez stronę internetową gabinetu rehabilitacyjnego (https://rehabilitacjabrodnica.pl/).

Poniżej kilka kadrów z pracy fizjoterapeutów.

 

Zapraszamy!