You are currently viewing Ortopeda w Centrum Medycznym ANMED

Ortopeda w Centrum Medycznym ANMED

Z radością informujemy, że od stycznia w naszej przychodni w Brodnicy przyjmowała będzie w ramach wizyt prywatnych lek. Justyna Andrzejewska-Kwiatkowska, która jest ortopedą.

Lek. Justyna Andrzejewska-Kwiatkowska ukończyła wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizację rozpoczęła w 2014 roku w Klinice Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. W 2021 roku zdała egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a rok później została specjalistką w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Przez kilka lat pracowała w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Zakładu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy. Przyjmowała także pacjentów w przyszpitalnej Poradni Ortopedycznej, gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu ruchu oraz kwalifikacją do leczenia operacyjnego.

Lek. Justyna Andrzejewska-Kwiatkowska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Leczy takie schorzenia jak: urazy, zwyrodnienia stawów, stany pourazowe, kontuzje sportowe czy choroby narządów ruchu. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na rozmowę z pacjentem, szczegółową diagnostykę i multidyscyplinarne leczenie. W pracy posiłkuje się badaniem usg narządu ruchu celem weryfikacji diagnozy i oceny postępów leczenia.

Na wizytę rejestrować można się telefonicznie bądź osobiście w godzinach otwarcia przychodni.

Zapraszamy!